Bende Geldim...

Merhabalar.

Zaten çok az(!) olan bu anne-yemek-blog olaylarına artık bende geldim. Uzun zamandır aklımda olan bu projeyi hayata geçirmenin mutluluğu içindeyim. Aslında çok eskiye dayanan bir plandı bu benim için. Hayata geçirmek biraz vaktimi aldı. Ayrıca yemek yapımından site yapımına herşeyi illa kendim yapacağım çabasında olunca tamamlamak bu zamana kısmet oldu. Ben kimim peki?

Ben öncelikle 2 yıllık taze bir anneyim. Birazda araştırmacı bir anneyim. Oğlum Aren doğduğundan bugune hatta doğmadan aklımda ne varsa araştırmaya başladım. Her konuda bir sürü şey okudum diyebilirim. Oğlumun dönemlerine göre okumaya da devam ediyorum. Bunları okurken paylaşmak isteğiyle yanıp tutuşsamda malum yeni doğmuş bir bebekle bu konulara girme şansım yoktu. Artık gerekli platformu oluşturduğuma göre geriye eskileri unutmadan, yenileri eskimeden paylaşmak kaldı.

Yemek konusuna gelince bekarken ufak tefek meraklarım vardı. Ancak evlenipte iş başa düşünce iyice merak sardım mutfak olaylarına. Özellikle yeni şeyler denemek , çok yemek yemeyi sevmesede eşime bunları tattırmak, misafirlerime farklı şeyler sunup onların iltifatlarına boğulmak bağımlılık yaptı. Böylece hem annelik hem yemek tecrübelerimi paylaşmaya karar verdim. Aslında kararı vermem çok eski hayata geçirmem biraz zaman gerektirdi. Aynı zamanda bilgisayar programcısıyım. Yani annelik, mutfak merakı ve meslek birleşince A'dan Z'ye herşeyini kendi yaptığım bu site ortaya çıktı. Farkı nedir derseniz zamanla keşfederiz derim.

Umarım karşılıklı faydalanır, hepbirlikte yeni tecrübeler kazanırız. 

Sizler siteme, ben de bu alemlere hoşgeldik diyorum...

19/01/2013
Yorumlar:


canım benim...bildiğin malum nedenlerden ötürü sitenle tanışmam biraz gec olsa da bundan sonra sıkı takipçinim haberin olsun. yemeklerini tatmış (ve bayılmış!) birisi olarak eline koluna, emeğine sağlık diyorum ve yeni tatları sabırsızlıkla bekliyorum...:) - 10/04/2013

Canan YALÇIN

Tebriiikkleeerrr..Hayırlı uğurlu olsun Aslıcığım..Site Çok güzel olmuş..Hanımların paylaşımlarıyla daha da zenginleşecek umarım..Başarılar diliyorummm.. - 20/03/2013

Ebru Seçil Çavdar

Yorum Yapın:


Gönder